Skinology Salon Yönetim Paneli

Skinology Salon Yönetim Paneli website görünümü

Skinology Salon Yönetim Paneli

Aşağıdaki görünüm sadece hala aktif olan websiteleri desteklemektedir ve canlı olarak şu anki halini göstermektedir. Farenizi kullanarak site üzerinde gezebilir, inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Görüntüsü gösterilemeyen siteler sahibi tarafından yayından kaldırılmış ya da değiştirilmiş olabilir. Yine bazı tasarımların karmaşıklığı nedeniyle aşağıdaki canlı görünümde olası yanlış gösterimler olabilmektedir.

Talep

Abonelik sistemli, birden çok salonun kendi kendine muhasebe, personel ve yönetici hesaplarını yönetebildiği, ürün, hizmet ve fiyat yönetimi yapabildiği, randevu sistemi, telefon otomasyon sistemi, müşteri hesapları ve SMS bilgilendirmesi gibi sistemlerle güçlendirilmiş yüksek güvenlikli güzellik salonu yönetim paneli.

Çözüm

Birden fazla salonu ve o salonlara ait müşteri bilgileri, ödemeler, randevular gibi hem kişisel hem de şirketsel bilgileri barındırması dolayısıyla önceliği yüksek güvenlik olan Skinology Yönetim Sisteminde, her salon kendine ait farklı veri tabanları altında otomatik olarak oluşturulacak şekilde kurulmuş, bu sayede her salon birbirinden kesin bir şekilde ayrıştırılmıştır. Genel sistem yöneticisi, salon yöneticisi ve personel yönetim hesapları şeklinde çalışan bir sistem olması dolayısıyla salonlara ait verilerin personel hesaplarınca elde edilememesi için filtreleme yönetimi yapılmıştır. Salonların kendi kendini yönetebilmesi istendiği için, genel sistem yöneticisi panelinde sadece salon açma ve salon yöneticisi açma işlemleri yapılması yeterlidir. Kalan tüm randevu, telefon otomasyonu, personel oluşturma, alt hesap oluşturma, hizmet ve ürün bilgilerini girme, otomatik SMS gibi sistemler salon yöneticisine bağlanmış ve bu sayede genel sistem yöneticisinden bağımsız, kendi kendini yöneten salon sistemi oluşturulmuştur. İçeriğinde salon yöneticisine özel muhasebe işlemlerinin yanı sıra aylık ve günlük olacak şekilde işlemler, gelir ve giderler, işlemlere yönelik istatistiktiki bilgileri de bulunduran Skinology, eksiksiz bir güzellik salonu yönetim panelidir.

Bu site SSL Sertifikasına sahip olmadığı için mobil görünümü gösterilememektedir.

+90-531-971-04-48