MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜZÜ GENİŞLETİN

SEO'NUN ÖNEMİ

SEO çalışmaların önemi, firmalara hali hazırda satın alıma odaklanmış müşteri kazandırmasıdır. Çoğu durumda sitenizin tasarımından bile daha önemli bir faktördür. Aktif SEO çalışması yürütülen bir site, arama motoru sonuçlarında daima daha yüksekte çıkacağı için, müşteriler daima bu sitelere yönelecek ve satın alımı gerçekleştirecektir. Bir örnek ile düşünmek gerekirse...

Devamını Okuyun

SEO İLE MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜZÜ GENİŞLETİN

SEO yani Search Engine Optimization, Google, Yandex gibi arama motorlarında aramalarda üst sıralarda bulunmak için yapılan bir çalışmadır. Bu sayede potansiyel müşterilerinize anında ulaşabilir ve kârınızı yükseltebilirsiniz. Google Adwords gibi Tıklama Başına Ödeme (PPC) hizmetlerinden farkı, çok daha düşük bir bütçeyle, uzun süreli gelir getirmesinden ve bir ya da bir kaç kelime yerine, neredeyse siteniz dahilindeki her içerikten müşteri kazanmanızı sağlamasıdır.

Örneğin Tıklama Başına Ödeme ile yapılan bir reklam çalışmasında müşterileriniz sadece belirlediğiniz anahtar kelimelerde sizi bulabilecektir. SEO çalışmasında yapılan ise websitenin tamamını yazılımsal ve içeriksel olarak, arama motorlarının, arama sonuçlarında sizi çıkarmak için istediği kriterlere ulaştırmaktır. Bu sayede siteniz dahilinde bulunan tüm içerikler arama sonuçlarında yükselir ve müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Yapılan çalışma ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için SEO NEDİR? NE İŞE YARAR? NASIL YAPILIR? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Hosting Template

SEOHACKER MODÜLÜ

Anahtar kelimelerinizin Google'daki günlük sıralamalarını takip edin. Kelimelerdeki gelişiminizi önceki ay ve günlere göre karşılaştırın. Rakiplerinizin sizden önceki ve sonraki sıralamalarda bulunan sayfa içerik analizlerini inceleyin.

Günlük Takip

Günlük olarak bulunduğunuz sıralamaları edinin.

Tamamen Ücretsiz

SEO hizmeti alan tüm müşterilerimize, hizmet süreleri boyunca SEOHACKER tamamen ücretsiz.

NEDEN BİZ

Bizi en iyisi yapan özelliklerimiz

GARANTİ

Tüm müşterilerimize anahtar kelimelerinde ve site trafiği artışında %100 garanti veriyoruz.

Profesyonel Ekip

SEO otoritelerini sürekli takip eden ve durmaksızın kendini geliştiren bir ekip.

Tecrübe

Bu alanda bir çok firma ile çalışma yürüten tecrübeli bir ekip.

Aktarım

Bilgi ve biriklerimizi size aktarıyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Destek

Tüm soru ve sorunlarınıza anında cevap veriyor, çözüm üretiyoruz.

ÜCRETSİZ BİR TEKLİF ALIN

Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


+90-531-971-04-48