SİZİ ARAYALIM
DÜŞÜNÜYOR, PLANLIYOR, ÜRETİYORUZ...
8 yılı aşkın süredir internet sektöründe yüzlerce kişi ve kurumsal firma ile çalışma fırsatı yakaladık. Bu süreçte edindiğimiz en büyük tecrübe, küçük veya büyük fark etmeksizin, farklı iş alanlarının farklı dinamikleri olduğunu görmek, farklı tecrübeler edinmek oldu.

Tecrübelerimizin bize kazandırdığı en büyük özellik ise "memnuniyet karnesinin" ilgi ve alakayla doğru orantılı olduğudur. Şirket olarak bir numaralı kuralımız olan yüksek hizmet kalitemizi, iş ortaklarımızla sürekli iletişim halinde kalıp, isteklerine hızlı dönüşler yaparak sağlamaktayız. 'Kurumsal firma bürokrasisinden' uzak, yazılımcısından en tepe kişisine kadar tüm yetkililerimiz SARDALYA çatısı altında bir telefon uzağınızda.

Çünkü başarı tesadüf değildir.
EĞİTİMLİ, TECRÜBELİ, UZMAN KADRO
Misyonumuz & Vizyonumuz
Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı fikir, çözüm ve öneriler sunmak ve yüksek müşteri desteği sağlayarak en yüksek kalitede hizmete ulaşmaktır
Vizyonumuz, müşterilerimizin bulunduğu pazarda büyümesini sağlayacak web tasarımları, mobil uygulamalar, bilgisayar programları, seo ve dijital pazarlama yönetimi hizmeti sunarak sektörün önce yerel, sonra global pazarda güvenilir, yenilikçi ve saygı duyulan bir aktörü olmaktır.
Müşterilerimizin Görüşleri
Tamamladığımız yüzlerce proje ile bir çok kişi ve kurumsal firmanın beğenisini kazandık