KURUMSAL

SARDALYA WEB AGENCY

2009 yılından bu yana internet sektörünün farklı dallarında hizmet veren ajansımız, 2014 yılında değişim ve kurumsallaşma sürecine girmiş, 2015 Ocak ayından itibaren müşterilerine kurumsal hizmet vermeye başlamıştır.

Geçmişte internet sektörünün bir çok farklı alanında verdiğimiz hizmeti, SARDALYA adıyla kurumsallaştırarak, sadece web dizayn, yazılım, seo, dijital pazarlama ve hosting hizmetleri olarak güncelledik. Bu değişim ile kendi içinde yenilenen ekibimiz yazılımı gerçek anlamda seven, işini zevkle yapan, her biri kendi alanında uzman ve tecrübeli, dinamik, genç bir ekip olarak yola çıkmıştır.

Bünyemizde bulundurduğumuz genç ve dinamik çalışanlarımızla, uzun yıllardır, müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Yazılım ve pazarlama alanındaki son gelişmeleri, trendleri sürekli takip etmekte, sürekli kendimizi geliştirmekte ve bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktayız.

HIZLI

Tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap veren, şirketinizi daha ileri noktaya taşımak için çalışan hızlı bir ekip

GÜVENİLİR

Yaptığımız tüm projeleri referanslar bölümünde açık olarak paylaşıyor, altına imzamızı atıyoruz. Böylece direk olarak çalıştığımız firmalardan bizimle ilgili bilgi edinebilirsiniz

KALİTELİ

Alanında uzman, yaratıcı fikirlere sahip dinamik bir ekibe sahibiz. Bu yüzden tüm işlerimizde en yüksek kalitede hizmet veriyoruz

Hosting Template

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, müşterilerimizin bulunduğu pazarda büyümesini sağlayacak web tasarımları, mobil uygulamalar, bilgisayar programları, seo ve dijital pazarlama yönetimi hizmeti sunarak sektörün önce yerel, sonra global pazarda güvenilir, yenilikçi ve saygı duyulan bir aktörü olmaktır.

7/24 DESTEK

Tüm ihtiyaçlarınıza, sorularınıza anında cevap alın. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Whatsapp Hattı

Projenizi geliştiren yazılım uzmanımızla birebir görüşün. Böylece tüm istekleriniz anında karşılık bulabilir.

+90-531-971-04-48