Leyla İNANIR

Leyla İNANIR website görünümü

Leyla İNANIR

Aşağıdaki görünüm sadece hala aktif olan websiteleri desteklemektedir ve canlı olarak şu anki halini göstermektedir. Farenizi kullanarak site üzerinde gezebilir, inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Görüntüsü gösterilemeyen siteler sahibi tarafından yayından kaldırılmış ya da değiştirilmiş olabilir. Yine bazı tasarımların karmaşıklığı nedeniyle aşağıdaki canlı görünümde olası yanlış gösterimler olabilmektedir.

Talep

 

Tek bir site içinde birden fazla iş alanında sunum yaplabilmesi, menülerin bu alanlara göre değişiklik göstererek birbiriyle bağlantılı fakat farklı iş alanlarının tek bir site içerisinde toplanması.

Çözüm

 

Menüler için geliştirilen özel eklenti sayesinde, seçilen menü tuşlarına tıklandığında ekrana gelecek yeni menülerin belirlenebilmesi özelliği sağlanmıştır. Bu sayede tıklanılan her menü kendi içinde yeni bir menüyü açmakta ve yeni menü içindeki sayfalar isteğe göre düzenlenebilmektedir.

Bu site SSL Sertifikasına sahip olmadığı için mobil görünümü gösterilememektedir.

Müşteri Yorumu

Kendileriyle yaptığımız 5'e yakın projede, bize ne istiyorsak tam olarak verdiler. Sürekli iletişim halinde bulunup, düzenli görüşmeler yaparak tam olarak istediğimiz sonuca ulaştık. Özellikle Alper bey'e ilgisinden ötürü kurumum adına teşekkür ederim.

yazar
Hakan İnanır
Leyla İnanır Koz. Med. San ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

+90-531-971-04-48