flag
+90 531 971 04 48

Web Hosting

İşiniz İçin Profesyonel Hizmet

Dijital çağa son sürat giriş yapın
İnternet siteniz dijital ortamdaki yüzünüzdür.. İnternet kullanıcıları bir hizmet almak adına sitenizde gezindiğinde dikkat ettiği temel unsur alacağı hizmet ile yüzünüz, yani siteniz arasındaki temel uyumluluktur. Bu uyumluluk, bir fotoğrafçılık sitesinin tarz veya renkli olması ya da bir inşaat firması sitesinin klas, güven aşılayıcı olması gibi özetlenebilir. Sardalya olarak her zaman kendini geliştirmeye odaklı çalışma şeklimiz ile yıllardır kullanıcı davranışlarını Google Analytics vb. araçların metrikleriyle takip ediyor, farklı iş alanlarının müşterilerine hitap edecek şekilde web tasarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bizi web tasarım alanında diğerlerinden ayıran temel farklarımız;100%

Mobil Uyumlu (Responsive)

Yaptığımız tüm sitelerde responsive yani 'duyarlı' web tasarım çalışması teknikleri kullanıyoruz. Bu şu anlama geliyor; Sunduğumuz sitelere ister 4K çözünürlüğe sahip bir ekrandan bağlanılsın, ister tablet veya telefonla bağlanılsın, site görüntüsünde hiçbir bozulma olmayacak aksine kullanıcının kullandığı ekrana göre değişimler meydana gelerek kullanıcı dostu bir görünüm sağlanacaktır. Bu çalışmanın kullanıcı dostu olması yanında bir diğer önemi ise, Google gibi arama motorlarının responsive yani mobil uyumluluğa sahip sitelere verdiği önceliktir. Mobil uyumluluğu olmayan siteler Google tarafından alt sıralara taşınmaktadır.

100%

SEO Uyumlu

SEO yani Arama Motorları Optimizasyonu, günümüzde arama motorlarında ön sıralarda yer alma konusundaki en önemli unsurdur. Arama motorlarının sitenizi yüksek sıralara çıkarmak için istediği bir çok arka plan yazılım çalışması bulunmaktadır. Sardalya olarak sunduğumuz standart hizmetlerden biri de yaptığımız tüm çalışmalarda sitenizin back-end dediğimiz arka plan çalışmalarını SEO kriterlerine uygun olarak tasarlamamız ve böylece gelişime açık kapı bırakmamızdır.

Ücretsiz Ekstra Özellikler

image

Site Yönetimi

Ürün, blog ve içerikleriniz için sosyal ağ entegrasyonu, SEO uyumlu içerik yazım kontrolü, otomatik ve elle çalıştırılabilir antivirüs uygulaması, brute-force (hack) engelleme gibi onlarca ücretsiz ekstra özellik!

Devamını Okuyun
photo
image

Sıralama Kontrolü

Web Tasarım hizmetini SEO hizmeti ile devam ettiren müşterilerimize, anahtar kelimelerinin Google'daki sıralamasını günlük olarak takip edebileceği özel kelime takip paneli SEO hizmeti boyunca ücretsiz!

İncele


100%

Site Hızı Optimizasyonu

"Think with Google" istatistiklerine göre, 7 saniye ve üstü sürede açılan sitelerde kullanıcıların beklemeden çıkma oranının %113 arttığını biliyor muydunuz? Bu oran 5 saniyede bile oldukça yüksek bir seviyededir. Site açılış hızınızın yüksek değerlerde olması demek daha çok kullanıcıya ulaşmanız demektir. Yine arama motorlarının sıralamalarda baktığı temel unsurlardan biri de sitenizin çalışma hızıdır. Yaptığımız tüm sitelerin hız optimizasyonlarını bizzat yapıyoruz.

100%

Yönetilebilir

Sabit içerikli, güncellenemeyen siteler kısa ömürlüdür çünkü ticaret rakamları her gün değişmekte, fiyat ve hizmet kriterleri buna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Her değişim ve dönüşüm arefesinde sitenizi yeniden yenilemenin, arama motorlarında sıralama kaybetmenin yanı sıra maddi olarak da gider oluşturduğunun farkındayız. Bu nedenle sitenizi her haliyle yönetilebilir yapıyor, tüm hakimiyetini bir yönetim paneliyle size bırakıyoruz. Böylece sitenizi sürekli güncel tutabilir, ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabilirsiniz.

100%

Özel Tasarım

Her yüz eşsizdir, sitenizi de internetteki yüzünüz olarak görüyor ve eşsiz bir tasarım sunuyoruz. Tüm web tasarım çalışmalarımız müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak tasarlanmakta, bitiş aşamasına gelinceye dek iş ortaklarımızla karşılıklı görüşmeler yapılarak tekrar tekrar geliştirilmektedir.

100%

Son Teknoloji

Teknoloji çok hızlı gelişiyor ve biz Sardalya olarak bu duruma sürekli uyum sağlıyoruz. Teknoloji devlerini sürekli takip ediyor, sitenizi son teknoloji yazılımlarla üretiyoruz. HTML5, Javascript, SCSS, JSON kullandığımız dillerden sadece bir kaçı.

7/24 TAM Destek

photo