SİZİ ARAYALIM

SEO Danışmanlığı

SEO yani Search Engine Optimization, Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Google, Yandex gibi arama motorları, arama yapan kullanıcıları müşterileri olarak görmekte ve onlara en iyi içeriği sağlamak için internet sitelerini belli kriterlere göre süzgeçten geçirerek sıralama oluşturmaktadır. Bu sıralamalarda üst sıralarda yer almak ve daha çok müşteriye ulaşmak ise her firmanın kârlılığını arttıracak temel etkendir..

SARDALYA'da yaptığımız ek yazılımsal optimizasyonlar ile sitenizi Google, Yandex vb. kriterlerine ulaştırıyor, deneyimlerimiz ile size bu yolda danışmanlık yapıyor, gelişim garantisi veriyoruz. Siteniz üzerinde yapılan çalışmalar hem arkaplan (back-end) yazılım düzenlemeleri hem de kullanıcının gördüğü (front-end) içeriklerden oluşmaktadır. Aktif SEO hizmeti kapsamında tecrübeli ekibimizce arka plan düzenlemeleri yapılır ve size sürekli olarak içerik üretimiyle ilgili SEO danışmanlığı verilir.

Google Analytics ve Search Console gibi uygulamalarla trafiğiniz izlenir, müşterilerinize göre özel ayarlamalar yapılır. Her ay sonu PDF formatında gelişim raporu tarafınıza iletilir. Yapılan sürekli çalışma sonucunda belirlenen anahtar kelimelerde sıralamalarda kesin gelişim sağlanır ve buna bağlı olarak müşteri ağınız genişler.