flag
+90 531 971 04 48

AJANSIMIZ

SARDALYA WEB AGENCY

2009 yılından bu yana internet sektörünün farklı dallarında hizmet veren ajansımız, 2014 yılında değişim ve kurumsallaşma sürecine girmiş, 2015 Ocak ayından itibaren müşterilerine kurumsal hizmet vermeye başlamıştır.

Geçmişte internet sektörünün bir çok farklı alanında verdiğimiz hizmeti, SARDALYA adıyla kurumsallaştırarak, sadece web dizayn, yazılım, seo, dijital pazarlama ve hosting hizmetleri olarak güncelledik. Bu değişim ile kendi içinde yenilenen ekibimiz yazılımı gerçek anlamda seven, işini zevkle yapan, her biri kendi alanında uzman ve tecrübeli üniversite mezunlarından kurulmuştur.

Bünyemizde bulundurduğumuz genç ve dinamik çalışanlarımızla, uzun yıllardır, müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Yazılım ve pazarlama alanındaki son gelişmeleri, trendleri sürekli takip etmekte, sürekli kendimizi geliştirme ve bu sayede en iyi hizmeti sağlamaktayız.

 1. time-line
  Şubat, 2009
  İlk Çalışma

  Temeli 2007 yılında atılmış, counter-strike oyun sunucuları barındırma ve kiralama alanında 60'ı aşkın oyun sunucusu ile hizmet veren ilk proje: OnlineCS.org

 2. time-line
  Haziran, 2011
  GameTRium Projesi

  Oyun sunucuları kiralama alanında hizmet veren firmamız, aynı zamanda bir oyun portalı kurarak Counter-Strike, Battlefield, World of Warcraft, Warcraft III (DotA), Ultima Online gibi dönemin popüler oyunlarının tek bir oyun portalı altında toplandığı bir projeyi hayata geçirmiştir.

 3. time-line
  Nisan, 2012
  Website Hizmetleri

  Yazılım alanında edindiğimiz tecrübe ve bilgilerin website alanına ilk defa yönelmesi. Gelen talepler doğrultusunda yaptığımız ilk website çalışması bu dönemde ortaya çıkmıştır.

 4. time-line
  Haziran, 2014
  Değişim ve Dönüşüm

  Oyun sunucuları alanından, website hizmetleri alanına geçiş yaptığımız, SARDALYA adıyla kurulma ve kurumsallaşma çalışmaları.

 5. time-line
  Ocak, 2015
  Şirket Kuruluşu

  Uzun süren website, müşteri sistemleri ve altyapı çalışmalarından sonra SARDALYA WEB AGENCY adıyla kurumsal kimliğimizle hizmet vermeye başlayışımız.

 6. time-line
  Mayıs, 2018
  Web Hosting ve Alan Adı Hizmeti

  Web tasarım ve yazılım alanında yaptığımız çalışmalar sonucunda müşterilerimizden gelen web hosting taleplerini karşılamak adına çalışmalar yapıp, web hosting ve alan adı kaydı hizmetleri vermeye başlayışımız.

Hızlı, Güvenilir, Kaliteli

Kazanmanın kazandırmaktan geçtiği görüşünü benimsiyor, yaptığımız her çalışmada sizin menfaatlerinizi ön planda tutarak yüksek hizmet kalitesi sağlıyoruz.

profit
image
Sıradışı Destek

Hizmet anlayışımız gereği sadece bizden almış olduğunuz hizmet alanında, verdiğiniz ücret kadar değil, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde destek veriyoruz.

image
Yetenekli Ekip

Her biri kendi yazılım dilinde ve operasyon alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile tüm yazılım ve hizmetlerimiz uzmanlar tarafından verilmektedir.

image
Sürekli İyi Performans

Aldığınız hizmetlerde gelecek kaygınız olmasın! Tüm hizmetlerimiz sürekli ve kalıcı bir şekilde iyi performans sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir ve zamanla asla yavaşlamayacaktır.