flag
+90 531 971 04 48

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital Pazarlama, günümüz pazarlama sistemlerinin en verimli reklam ve gelir alanını oluşturmaktadır. Üretimlerinizi doğru kullanıcılara düşük maliyetlerle ulaştıramak şirketinizin reklam harcamalarını düşürdüğü gibi, gelirinizi de yükseltecektir. Verimli bir pazarlama yönetimi için üretimlerinizin hedef kullanıcıları ayrıntılı olarak araştırılmalı, hedef kitlenize yönelik bir pazarlama dili geliştirilmeli ve sistemsel olarak reklam, tanıtım ve markalaştırma çalıişmaları yapılmalıdır. Halkla İlişkiler ve Tanıtım ekibimiz, sizin için bu çalışmaların tümünü veya seçtiklerinizi size özel olarak yapmakta, ürün ve hizmetlerinizin potansiyel müşterilerini ortaya çıkarmaktadır.

local-seo

İnternetin Gücünü Keşfedin

Yıllık 145 Milyar dolardan fazla e-ticaret hacmiyle Türkiye, internetten alışverişin en çok yapıldığı ülkelerden biridir. Teknolojinin gelişimiyle birlikte dijitalleşmeye başlayan e-ticarete siz de atılın ve hemen payınızı almaya başlayın.

Nasıl Yapıyoruz

image

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimini devralarak tanıtım ve kampanya çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

image

Görsel ile Pazarlama

Hizmet veya üretiminiz için sizin adınıza görseller üretiyor ve üretimlerinizin pazarlamasını yapıyoruz.

image

Video ile Pazarlama

Hizmet veya üretiminiz için sizin adınıza video reklamları üretiyor ve üretimlerinizin pazarlamasını yapıyoruz.

image

Pay-Per-Click Optimizasyonu

Google Adwords, Facebook ve Instagram gibi alanlardaki tıklama başına vb. reklamlarınızın verimliliğini gerçekleştirdiğimiz optimizasayon çalışması ile arttırıyoruz.

image

Markalaştırma

Kurumsal kimlik oluşturmak, müşterilerinizin gözünde 'tercih edilen kaliteli marka' imajını yakalamanın en önemli aşamasıdır. Dijital imliğinikzi tasarlıyor ve oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya, telefondan sonra dünyanın en çok kullanılan iletişim aracı olarak öne çıkmaktadır ve günümüz dijital pazarlama araçlarının en önemlisidir.
social

Hemen Teklif Alın

Dijital Dönüşümünüzü Hemen Başlatın

Profesyonel Dijital Pazarlama Yönetimi hizmetimiz ile ilgili daha çok bilgi ve teklif almak için lütfen yandaki formu doldurun.

Lütfen siteniz ve iş alanınız ile ilgili ayrıntılı bilgi verin.